BİLGİ EDİNME BAŞVURU DİLEKÇESİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE

                                           BEŞİKDÜZÜ

 

 

İLGİ:       a) Müdürlüğünüzün ........./....../2016   tarih ve ............. sayılı yazısı.

 b)4982  Sayılı Bilgi  Edinme Hakkı  Kanunu’nun  4.,  5. ve 10. maddeleri

 c) Millî Eğitim Bakanlığı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu’nun Uygulanmasına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik’in  5., 6. ve 19. maddeleri

 

 

 

İlgi (a) yazıda, Maarif Müfettişleri/Muhakkik tarafından yapılan soruşturma sonucunda hazırlandığı belirtilen ....../...../2016 tarih ve .........  sayılı raporda, “......................................................................................................................”  öne sürülerek 7 gün içinde savunmam istenmektedir.

İlgi (a) yazıda,  .............2016 tarihinde, Resneli Niyazi Bey Fen Lİsesinde işlendiği ifade edilen fiile hangi eylemlerimle ve nasıl sebebiyet verdiğim konusunda herhangi bir açıklamaya yer verilmemektedir. Sağlıklı bir savunma verebilmek ve  aydınlanmak için, 4982  sayılı Bilgi  Edinme Hakkı  Kanunu’nun  4.,  5. ve 10.  maddeleri ile Millî Eğitim Bakanlığı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu’nun Uygulanmasına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik’in 5., 6. ve 19. maddelerigereğince, Soruşturma Raporu ve eklerinin onaylı birer örneğinin tarafıma verilmesi hususunda:

Gereğini arz ederim.

 

..../...../2016

 

Esincan Ekincioğlu

 

Adres:

Resneli Niyazi Bey Fen Lisesi

Beşikdüzü/TRABZON

 

 

Tel: 505 111  11 11

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

0
0
0
s2sdefault